Menü
Sepetim

Hakkımızda

Kişiye özel yatak üretiyoruz... İndivani Yatak’İyi bir uyku için iyi bir yatak seçin’ sloganıyla 2010 yılında tıbbi ortopedik yatak üretimine başlamıştır.
Kişiye özel olarak yatak üreten,yatak üretiminde en kaliteli ham maddeyi ve son teknolojiyi kullanan, insan sağlığına zararlı madde ve materyaller kullanmayan, yatakla ilgili TÜV,LGA,OECO-TEX gibi dünya standartlarındaki sertifikalara sahip olan sektörde öncü bir firmadır.
Firmamız sektördeki talep ve beklentileri, yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmektedir.
Metropollerdeki yaşam tarzının minimum metrekarelerde, maksimum kullanım alanı verimliliği olduğunun bilincinde olan firmamız klişeleşmiş yatak firmalarının aksine mağaza standartları ve dekoruyla ile ürün gamını düşük metrekarelerde sergileyerek kaliteyi pratik fikirler eşliğinde sunmaktadır.
 Ayrıca müşterilerimize yatak dışında sunduğumuz baza,yorgan,yastık,nevresim gibi ürün çeşitleri ile profesyonel kadromuz eşliğinde yaşam alanlarınıza alternatifler üretmekteyiz.

 2015 yılı itibari ile makine parkurumuz üzerinde 2 dakikada 1 yatak üretme kapasitesine sahip firmamız üretim hacminin %60 lık bir kısmını bir çok ülkeye ihraç etmektedir. “İndivani Yatak tek kişilik 90×190 cm yatağı 106x38x36 cm ebadında bir koliye,çift kişilik 160×200 cm yatağı ise 170x38x36 cm ebadında bir koliye sığdıran ve Türkiye’de bu sistemin patentini alan tek üretici firmadır. “İnsan Sağlığı” , “Kalitede de Süreklilik” , “Uygun Fiyat” , “Ortak Kar” , ” Karşılıklı Güven” ve “Hizmette Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.
Firmamız bu ilke ve değerlere bağlı kalarak bir dünya markası olmayı amaç edinmiştir.