YATAK

UYKUNUN EN GÜZEL HALİ

VISCO STYLE  akıllı yatağımız ile uyku konforunuzu garanti altına alıyor,  sabahları yorgun uyanma derdinize son veriyoruz!

Sağlıklı, rahat ve konforlu uyku için ‘akıllı’ bir yatağa ihtiyacınız var demektir. Bu tanıma uyan VISCO STYLE  tam sizin aradığınız bir yatak!

VISCO STYLE  size rahat ve sağlıklı bir uyku sunarken, içeriğinde bulunan yüksek yoğunluklu viskoelastik malzeme sayesinde bu konforu yıllarca garanti ediyor.

İçeriğindeki yüksek yoğunluklu viskoelastik malzeme ile VISCO STYLE, vücut ısısı ve basıncına duyarlı yapısıyla eşsiz bir uyku konforu sunuyor. Yüksek yoğunluğu bu konforu yıllarca garanti ediyor.

Üst yüzeyinde açık hücreli viskoelastik malzeme bulunan VISCO STYLE , basınç azaltıcı ve vücut yapısına uyum sağlayan özelliği ile kesintisiz uyku vadediyor. Viskoelastik malzemenin açık hücreli yapısı ve destek malzemesinde kullanılan özel profil kesim sayesinde etkin hava dolaşımı sağlanıyor. Yıkanabilir COOLMAX örme kumaş terlemeniz ve yatağınızın koku yapmasını engeller, daha konforlu ve ferah uyumanızı sağlar.

VISCO STYLE ile iyi uykular dileriz…