GARANTİ ŞARTLARI

indivani.com ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler İNDİVANİ garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. İNDİVANİ garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek.
Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

İADE ŞARTLARI

indivani.com ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz.
İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.
İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün “Garanti Şartları” bölümündeki
İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir.

Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları İNDİVANİ tarafından karşılanır.
İade işlemi, ürünün İNDİVANİ’ye ulaşmasıyla başlar. İNDİVANİ ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir.
İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir.
Not: Özel ürün tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.